Max Scharping Authentic Jersey 
Warning: Use of undefined constant WPLANG - assumed 'WPLANG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/iallt/domains/lemurai.lt/public_html/wp-content/plugins/facebook-likes-you/facebook-likes-you.php on line 138

Warning: Declaration of DropDown_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/iallt/domains/lemurai.lt/public_html/wp-content/themes/Backstreet/panel/dropdown-menus.php on line 0

Warning: Declaration of DropDown_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/iallt/domains/lemurai.lt/public_html/wp-content/themes/Backstreet/panel/dropdown-menus.php on line 0

Warning: Declaration of DropDown_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/iallt/domains/lemurai.lt/public_html/wp-content/themes/Backstreet/panel/dropdown-menus.php on line 0

Warning: Declaration of DropDown_Nav_Menu::end_el(&$output, $item, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) in /home/iallt/domains/lemurai.lt/public_html/wp-content/themes/Backstreet/panel/dropdown-menus.php on line 0

Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/iallt/domains/lemurai.lt/public_html/wp-content/themes/Backstreet/header.php on line 1
Lemurai.lt „Žvaigždžių diena 2015“: tai, kas lieka už kadro - Lemurai.lt
Sunday 22nd September 2019,
Lemurai.lt

„Žvaigždžių diena 2015“: tai, kas lieka už kadro

Lemurai.lt 2015-03-17 Krepšinis, Sportas

Lietuvos krepšinio lyga šį sezoną krepšinio sirgalius stengiasi džiuginti operatyviais, kokybiškais ir efektingais vaizdo reportažais, rungtynių momentais ir linksmais interviu su lygos krepšininkais ir treneriais.

Lietuvos krepšinio lyga šį sezoną krepšinio sirgalius stengiasi džiuginti operatyviais, kokybiškais ir efektingais vaizdo reportažais, rungtynių momentais ir linksmais interviu su lygos krepšininkais ir treneriais.

LKL Zvaigdziu diena 2015Šiais metais buvo nuspręsta pakeisti „Žvaigždžių dienos“ formatą ir amžinų priešininkų komandas – „Lietuvos rytą“ ir „Žalgirį“ vienai dienai sujungti į darnų ir draugišką kolektyvą. Kitoje barikadų pusėje – ambicinga ir pergalės trokštanti LKL Žvaigždžių rinktinė.

Netradiciniam renginiui – netradicinis vaizdo klipas, įprasminantis būsimos kovos dvasią. Krepšininkų veidai, emocijos, specialus apšvietimas ir sulėtinti vaizdai. Visą dieną trukęs filmavimas nepaliko abejingų tiek kūrėjų, tiek krepšininkų tarpe.

„Nusprendėme padaryti visai kitokį vaizdo klipą nei buvę iki šiol LKL „Žvaigždžių dienose“, nes esame sukaupę patirtį Ispanijos, Italijos lygose, bendradarbiaujame su Eurolyga. Iš daug gerų pavyzdžių padarėme vieną gerą, galvojame kad jis yra kitoks nei iki šiol“, – teigė klipo režisierius Tomas Skamaročius.

Daug šviesų, grimo kambarys, kokybiška technika ir savo srities profesionalai paliko įspūdį ir lygos krepšininkams, kurie negailėjo pagyrų naujai idėjai.

„Labai smagu ir džiugu kai tave pakviečia dalyvauti ir nusifilmuoti vaizdo klipe, tokie dalykai vyksta ne kiekvieną dieną. Režisierius prašė kelis kartus įdėti į krepšį, gerai apšilau ir manau pavyko. Nežinau ar galėjau geriau, tačiau visos tos kameros ir šviesos suteikė daugiau energijos bei adrenalino, todėl režisierius sakė, kad viską atlikau gerai“ – po filmavimo LKL TV teigė „Lietkabelio“ gynėjas Evaldas Žabas.

LKL Zvaigdziu diena 2015 (2)Krepšininkai mieliau lieja prakaitą krepšinio aikštelėje nei prieš filmavimo kameras, tačiau prieš didžiausią krepšinio šventę Lietuvoje pavyko suburti visus bendram tikslui į vieną vietą ir sukurti sirgaliams emocingą vaizdo klipą.

„Žaidėjai mieliau pluša treniruočių salėje, nei kalba ar filmuojasi prieš kameras, tačiau jau nuo sezono pradžios stengiamės kurti kitokį lygos įvaizdį, sirgaliams pateikti kuo daugiau vaizdo reportažų, įdomių ir netradicinių interviu lėktuvuose ar tatuiruočių salonuose. Džiugina ir tai, jog lygos krepšininkai, komandų vadovai supranta, kad to reikia ne lygos administracijos žmonėms, o krepšinio sirgaliams ir pačioms komandoms. Dėl to labai smagu, kad pavyko vienai dienai, vienu metu sukviesti visus į filmavimą ir sukurti kažką naujo“ – teigė LKL komunikacijos direktorius Vaidotas Zajarskas.

Naujieji aktoriai džiaugėsi, kad filmavimo metu nereikėjo sakyti ilgų ir sudėtingų sakinių, nes viskas buvo paremta emocijomis, veido išraiškomis ir krepšinio elementais.

„Idėja yra tokia, kad „super-slomo“ kamera, kas yra 125 kadrai per sekundę, perteikti krepšininkų emocijas penkis kartus sulėtintu vaizdu. Parodyti koks tai yra pasiruošimas, kaip žaidėjai stengiasi, nes „Žvaigždžių dienos“ formatas pasikeitęs ir laukia tikrai įdomus renginys“, – LKL TV teigė T.Skamaročius.

Bilietus į didžiausią krepšinio šventę Lietuvoje vis dar galite įsigyti palankiomis kainomis, nes paskutinėmis dienomis bilietai brangs. Juos platina TIKETA.

Tokių filmavimų metu visada netrūksta geros nuotaikos ir nepavykusių kadrų, visa tai ir dar daugiau LKL TV parengtame vaizdo reportaže. 

Chase Winovich Jersey