Lemurai.lt "Vilniaus Energija" užgrojo bibliotekoje: perdainavo "Mcloud" kūrinį - Lemurai.lt
Monday 19th August 2019,
Lemurai.lt

“Vilniaus Energija” užgrojo bibliotekoje: perdainavo “Mcloud” kūrinį

Lemurai.lt 2018-04-05 Muzika, Pramogos

Muzikos kūrėjų dueto Žygimanto Kudirkos-Mesijaus ir Ado Gecevičiaus projektas „Vilniaus Energija” pristato perdainuotą grupės „McLoud” kūrinį „Vandens”. Tiesa, šiandien pristatoma kūrinio versija įgavo naują prasmę ir pavadinimą „Van Dance”.

Naujo muzikinio projekto „Scuared” komanda duetą įamžino Vilniaus dailės akademijos bibliotekoje. „Vilniaus Energijos” koncepcija tiesiog pati nurodė filmavimo lokaciją”, – teigia projekto komanda. 

„Mesijus yra kūrėjas, kurio stiprybė slypi žodžiuose ir kalboje, o Ado Gecevičiaus kuriama elektroninė muzika – tarsi atsvara ir visiška priešingybė bibliotekoje tvyrančiai ramybei”, – pasirinkimą pagrindžia vienas iš „Scuared” projekto idėjos autorių Laurynas Mataitis.

„Ir čia galima triukšmauti!”, – juokaudami prideda „Vilniaus Energijos” nariai.

Šis ir prieš keletą savaičių pristatytas „Garbanoto Bosisto”, atliekančio Mesijaus ir Munpauzn kūrinį „Jie išskrido į kosmosą” vaizdo klipas – projekto „Scuared” Lietuvos muzikos kūrėjams mesto iššūkio rezultatas.

Kas dvi savaites „Scuared” komanda pristatys skirtingas Lietuvos grupes ar atlikėjus, savaip atliekančius kitų mūsų šalies muzikantų kūrinius, jų koverius. O kiekvienas jų bus atliktas neįprastoje Lietuvos vietoje.