Lemurai.lt „Silence Family“ kviečia į „Silence Shop“ įkurtuves - Lemurai.lt
Wednesday 21st August 2019,
Lemurai.lt

„Silence Family“ kviečia į „Silence Shop“ įkurtuves

Lemurai.lt 2013-05-16 Pramogos, Renginiai

Muzikinė šeima „Silence Family“ kviečia į įkurtuves. Šią savaitę atidaroma internetinė parduotuvė „Silence Shop“, pristatysianti leidybinės kompanijos „Silence Music“ produktus.

„Silence Music“ įkurta 2009-aisiais, pirmasis jos leidinys kompaktinio disko pavidalu buvo kompanijai pavadinimą davęs kūrinys „Who’s Shot The Silence?!“, kurį įrašė Mario Basanov ir Vidis, į kompaniją pasikvietę vokalistę Jazzu. Vėliau skaitmeniniu būdu išleistas ir pirmasis bendras komandos hitas „I’ll Be Gone“, taip pat – Leon Somov & Jazzu kompaktiniai diskai „Updated“ bei „Score“, solinis Leon Somov darbas „No Batteries No Toys“. 2010-aisiais debiutinį dvigubą albumą „Changed“ Lietuvai ir visam pasauliui pristatė Vidis & Mario.

Itin stipri „Silence Music“ veiklos kryptis, kuria leidykla užsiima vienintelė Lietuvoje – vinilinės elektroninės šokių muzikos plokštelės. Jų, platinamų visame pasaulyje, prodiuserių duetas Mario & Vidis iki šiol pristatė tris. Įkurta ir dukterinė leidykla „Best Kept Secret“, kurioje  išleista solinė Mario Basanov plokštelė, jo ir Vidžio darbas „Staar Wars“ bei du prodiuserių dueto „Downtown Party Network“ singlai.

Kai kurie „Silence Music“ leidiniai internetinėse ir „fizinėse“ muzikos parduotuvėse jau išpirkti. Specialiai „Silence Shop“ atidarymo proga pagaminti nauji plokštelių tiražai, o Leon Somov savo studijoje netikėtai rado keletą paskutinių savo ir Jazzu albumo „Updated“ kopijų. Skaitmeninėse parduotuvės lentynose melomanai, gyvenantys bet kurioje šalyje, ras ir išskirtinių produktų, sukurtų „Silence Shop“ užsakymu.

Ketvirtadienį, gegužės 16-ąją „Silence Family“ visus draugus ir lietuviškos muzikos palaikytojus kviečia į simbolinį parduotuvės atidarymą Vilniuje esančiuose kavos namuose „Crooked Nose & Coffee Stories“ (Pylimo g. 22c). Čia nuo 18 val. plokšteles suks Vidis ir „Downtown Party Network“, savo alter ego „New Found Land“ gyvai pristatys prodiuseris Few Nolder.

Nuorodos: „Silence Shop“