Lemurai.lt Russellas Westbrookas surinko trigubą dublį ir pelnė 51-ą tašką - Lemurai.lt
Saturday 24th August 2019,
Lemurai.lt

Russellas Westbrookas surinko trigubą dublį ir pelnė 51-ą tašką

Lemurai.lt 2016-10-29 Krepšinis, Sportas

NBA lygoje po 30-ies metų pertraukos pakartotas Karremui Abdul-Jabbarui priklausęs rekortas! Russellas Westbrookas negaišta laiko be reikalo ir rungtynėse prieš Finikso „Suns“ surinka trigubą dublį, taikliais metimais peržengdamas 50-ies taškų ribą. Oklahoma Sičio „Thunder“ namų arenoje po pratęsimo iškovoja pergalę rezultatu 113:110.

R.Westbrookas per 45 žaidimo minutes pelnė 51 tašką, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Po varžybų gerokai praalkęs NBA superžvaigždė kalbėjo: “Jeigu nori laimėti, neturi galvoti, kad esi pavargęs. Nuovargis daugiau pasireiškia mintyse, bet tu privalai eit kovot ir aukštame lygyje pabaigti ką pradėjai”.

Tiesa ir tai, kad Westbrookas pasiekė dar vieną asmeninį karjeros rodiklį – šiose rungtynėse į krepšį žaidėjas metė net 44 kartus.