Lemurai.lt The Prodigy apsisprendė – juos apšildys ispanai Gomad! & Monster - Lemurai.lt
Monday 19th August 2019,
Lemurai.lt

The Prodigy apsisprendė – juos apšildys ispanai Gomad! & Monster

Lemurai.lt 2016-04-09 Pramogos, Renginiai

Siemens arenoje pasirodysiantys britų šokių muzikos dievai The Prodigy nusprendė, kas apšildys jų šou. Jais tapo elektronikos ir roko grupė iš Ispanijos Gomad! & Monster.

Prieš kelerius metus išleistas debiutinis šios grupės singlas „Rotten“ skamba kaip šokių ir grubaus punko mišinys, o patys „Gomad! & Monster“ savo stilių vadina „rave&roll“. Jų gąsdinančios Helovyno kaukės matomos daugelyje Europos festivalių. Liamas Howlettas, Keitas Flintas ir Maksimas nusprendė, kad piktadarius vaidinančių „Gomad! & Monster“ muzika geriausiai išjudins publiką prieš jų pasirodymą.

„Gomad! & Monster“ pasirodys kartu su specialiu svečiu Mattu Rose, kuris tapo žymus bendradarbiaudamas su tokiomis grupėmis kaip „Dirtyphonics“, „Excision“ ir „Monuments“. Matto Rose dėka „Gomad! & Monster“ muzika skamba dar įspūdingiau. Kartu su juo grupė šiemet išleido savo naują EP „Antichrist“.

Britų reivo kovotojai „The Prodigy“ į Vilnių atveš savo naują programą „The Day Is My Enemy“. Pasak grupės, naujasis albumas suteikia tokios energijos, kad širdis ima plakti būgnų ritmu, o likęs kūnas išprotėja. Nėra abejonių, kad koncertas pavirs į didelį vakarėlį, kuriame visi šoks taip, kaip paskutinę dieną žemėje.