Lemurai.lt Pirmadienį Vilniaus senamiestyje – „Galapagai 2015 preparty“ - Lemurai.lt
Saturday 24th August 2019,
Lemurai.lt

Pirmadienį Vilniaus senamiestyje – „Galapagai 2015 preparty“

Lemurai.lt 2015-06-21 Galerijos, Pramogos, Renginiai

Sostinės senamiesčio širdyje, Konstantino Sirvydo skvere, prie vadinamojo Prancūzparkio fontano, birželio 22-osios vakarą griaudės rokas, hip-hopas ir madingoji elektronika. Aplink važinėsis riedlentininkai, bus žaidžiamas dviračių futbolas, o sutemose viską vainikuos įspūdinga šviesos fotosesija.

Toks bus muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai 2015“ įžanginis vakarėlis, kuris startuos pirmadienį, 18.30 val. su muzikos prodiuseriu DJ Makdett.

Kartu su muzikiniais kirčiais atsivers pramogų zona, kurioje bus galima išbandyti „Slackline“ – pasivaikščiojimą lynu. Aplink savo rampas susikurs riedlenčių gerbėjai, o „bike polo“ žaidėjai dviračiais žais futbolą.

Savo muzikinį pasirodymą „Galapagai 2015 preparty“ surengs kompanija „Z on A“, kurianti repo, roko ir alternatyvos mišinį. 

Vėliau koncertą pratęs elektronikos trijulė „Glasshous“, neseniai pristačiusi savo albumą „Perfection“. 

Dar labiau publiką įkaitins tikra hip-hopo rinktinė „Tie Geresni“ – Karpiz, Lt Zoo, Boostas, ReWritable ir DJ Swix, šiemet Lietuvos hip-hopo apdovanojimuose susišlavę visą glėbį trofėjų. 

Koncerto taškus ant „i“ sudės rokeriai „Freaks on Floor“, kurie taip pat gros ir didžiajame muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai 2015“. Jis liepos 24-25 dienomis vyks Zaraso ežero saloje. 

„Žmonėms, kurie susirinks į „Galapagai 2015 preparty“ Prancūzparkyje mes kartu su „Skynet“, kurie rengia internetinę transliaciją, ketiname padovanoti keliasdešimt pakvietimų į festivalį. Todėl pirmadienio vakarėlyje verta dalyvauti ne tik dėl geros muzikos, gerų pramogų, bet ir galimybės laimėti geriausią metų savaitgalį saloje“, – intrigavo festivalio „Galapagai 2015“ organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.