Lemurai.lt Nemokama erdvė menininkams ir prekeiviams renginyje “Rūgštynės” - Lemurai.lt
Saturday 24th August 2019,
Lemurai.lt

Nemokama erdvė menininkams ir prekeiviams renginyje “Rūgštynės”

Lemurai.lt 2016-02-24 Festivaliai, Menas, Pramogos, Renginiai

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11 d., post-sovietiniame mėsos kombinate vyks muzikos ir meno renginys “Rūgštynės”. Kelių tūkstančių kvadratinių metrų pastate per 4 aukštus išsidėstys 7 muzikinės ir meno erdvės. Scenas užpildys elektroninės muzikos atlikėjai iš Jungtinės Karalystės, Olandijos, Suomijos, Vokietijos ir Baltarusijos. “Gallery & Market” salė pasipuoš paveikslų ir foto parodomis. Gyvumo pridės rūbų dizaineriai, aksesuarų ir rankdarbių gamintojai. Tarpus užpildys šokio pasirodymai ir instaliacijos.

Organizatorių Reivas.lt komanda siekia ne tik supažindinti su “Acid” muzikos garsais, tačiau ir skatinti jaunimo užimtumą. Vienas iš renginio tikslų – suteikti sąlygas netradicinių veiklų atstovams. Tūkstantinė minia gali tapti puikia galimybe startuoliams pasiekti platesnę rinką, todėl organizatoriai kviečia pasinaudoti proga realizuoti savo darbus ar produkciją. Sinergijos efektas meno atstovams garantuotas. Tai vienos nakties galimybė susidraugauti su panašių sričių atstovais ar atrasti naujas veiklas.

Sudomino? Ieškomi šių profesijų žmonės: Dailininkai, Fotografai, Dekoratoriai, Graffiti’ninkai, Rūbų dizaineriai, Aksesuarų gamintojai, Maisto gamintojai, Šviesų operatoriai, Video kūrėjai, VJ’ai, Garso inžinieriai, Elektroninės muzikos atlikėjai, Marketingo specialistai, Viešųjų ryšių specialistai, Blogeriai, Šokėjai, Teatro atstovai. Jei bent viena sąrašo eilutė tau artima, parašyk kuom norėtum prisidėti prie renginio “Rūgštynės” elektroniniu paštu reivas.lt@gmail.com. Organizatoriai numato panašios koncepcijos renginių tęstinumą ir maloniai kviečia norinčius prisijungti. Tegul post-sovietinės mėsos kombinato erdvės atgyja vienai nakčiai! Plačiau apie renginį: www.reivas.lt