Lemurai.lt Muzikos ir menų festivalis „Loftas Fest“ jau šį savaitgalį - Lemurai.lt
Saturday 24th August 2019,
Lemurai.lt

Muzikos ir menų festivalis „Loftas Fest“ jau šį savaitgalį

Lemurai.lt 2017-09-06 Festivaliai, Pramogos

Jau šeštus metus iš eilės, menų fabrikas „Loftas“ rudenį pasitinka kviesdamas į urbanistinį muzikos ir menų festivalį „Loftas Fest“. Festivalis, šiemet kviečiantis su šūkiu, kad miestas turi akis ir ausis, kai „Loftas“ atveria duris, vyks jau šį savaitgalį – rugsėjo 8-9 dienomis. Festivalio gerbėjai jau gali ruoštis plačiau atverti akis ir ištempti ausis – jų lauks net 2 dienos pramogų, 5 muzikos scenos, kvapą gniaužiantys meno performansai ir spektakliai, Lietuvos ir užsienio meno kūrinių parodos po atviru dangumi, naktinė mados mugė ir dar daug pramogų.

Vakar, rugsėjo 5 d., „Caffeine LT“ kavinėje Vilniaus ir Islandijų gatvės kampe vyko festivalio pristatymo vakarėlis. Kuriame „Loftas Fest’17“ šeimininkus Viktorą ir Živilę Diawaras apie jau šį savaitgalį vyksiantį festivali kalbino muzikos apžvalgininkas Karolis Vyšniauskas. Tiesiogiai „Facebook“ kanalais transliuotame pristatyme V. ir Ž. dar kartą priminė, kad šiemet šiemet festivalis bus padalintas į dvi zonas – mokamą ir nemokamą. Pastaroji apims kone visą festivalio teritoriją. Nemokamai lankytojai galės mėgautis net keturiomis muzikos scenomis, kuriose pasirodys daugybė Lietuvos ir užsienio muzikantų, „Open Gallery“ parodomis po atviru dangumi, meno performansais, naktine mados muge ir kino teatru. Nemokamoje zonoje įsikurs ir didžiulė gatvės maisto bei barų alėja.

Nuotraukų autorius: Alan Scerbakov

Mokama bus vienintelė – vidinė „Loftas Fest“ scena. Joje pasirodys pagrindinės šių metų festivalio žvaigždės: amerikiečių reperis „Mykki Blanco“, norvegų elektronikos kūrėjas „Lindstrom“, britas „PAULi.“, danai „Av Av Av“, iš Tel Avivo atvyksiantys „Echo&Tito“. Šioje scenoje klausytojų lauks ir populiariausių Lietuvos atlikėjų pasirodymai. Po ilgos pertraukos į muzikos pasaulį būtent „Loftas Fest“ grįš grupė „Happyendless“, taip pat gros Mesijus, Deep Shoq, Anna Hanna, Daugvinas, Samuel Tange, Lsar, Boikafé.

Po festivalio pristatymo Radvilų skvere vyko koncertas, kuriame pasirodė grupė „Timid Kooky“, Daugvinas ir Vainilaitis. Jie gros ir festivalyje.

Daugiau apie šių metų „Loftas Fest“ ir jo programą galima rasti www.menufabrikas.lt/loftas-fest arha jau šį savaitgalį patiems užsukti į festivalį. Jis vyks menų fabrike „Loftas“ ir erdviame jo kieme, Švitrigailos g. 29, Vilniuje.