Lemurai.lt MC Battle – goes summer: atrankinins etapas ir svečias iš Anglijos - Lemurai.lt
Tuesday 23rd July 2019,
Lemurai.lt

MC Battle – goes summer: atrankinins etapas ir svečias iš Anglijos

Lemurai.lt 2016-08-03 Pramogos, Renginiai

Vilnius ruošiasi. “Vasaros Terasa” pamažu atveria vartus. Dalyviai jau pradėjo rimuoti ir dėlioti skambiausias savo frazes… Tačiau kol kas – dar tik mintyse. Šį kartą rinksime geriausią iš geriausių. Pirmasis – atrankinis etapas jau rugpjūčio 19d. Vienintelis šansas patekti į žiemą vyksiantį “Lietuvos MC Battle” ir matyti savo vardą tarp visų laikų geriausiųjų, vienas – dalyvauti vasaros antrankiniame etape jau rugpjūčio 19d. Registracija dalyviams vyksta oficialiame “Lietuvos MC battle” facebook puslapyje.

dj fingerfood (2)“MC Battle summer” renginyje šiais metais – neeilinis svečias. Publiką įsiūbuos ir rimą padiktuos DJ Fingerfood, atvyksiantis specialiai į Lietuvą iš Bristolio. Squared Roots kompanijos įkūrėjas ir hip-hop muzikos prodiuseris „MC Battle summer“ dalyviams ketina kartelę užkelti aukštai. Paprasti eilėraštukai šioje vietoje negelbės, tad šių metų atrankinis etapas, manoma, pranoks net praeitų metų finalus.

Ar atsiras naujoji repo žvaigždė, kuriai ranką paspaus pats DJ Fingerfood? Sužinosim jau rugpjūčio 19d. “Vasaros Terasoje”. Nepraleisk! Susitiksime netrukus.

Daugiau naujienų: www.facebook.com/ltmcbattle
Bilietai: www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/mc-battle-summer-2016-dj-fingerfood-uk-191448/

Registracija “MC Battle Summer” dalyviams:

 www.facebook.com/ltmcbattle/app/190322544333196/

mcbattle summer registracija