Lemurai.lt Margos „Prisukamo Abrikoso” Velykos – su FAIRMONT (CA) - Lemurai.lt
Saturday 24th August 2019,
Lemurai.lt

Margos „Prisukamo Abrikoso” Velykos – su FAIRMONT (CA)

Lemurai.lt 2017-04-14 Renginiai

Gamtininkai sako, kad pavasaris ateina per lygiadienį, bet Kaunas žino kitaip. Daugiau nei dešimtmetį geriausias pavasario pranašas – Velykinis „Prisukamas Abrikosas”. Nelaužydami tradicijų, organizatoriai kvies pabėgti nuo šventinio stalo ir margiausią metų šventę sutikti su marga kompanija. Joje – svečias iš užjūrio FAIRMONT (IRR, My Favorite Robot), grosiantis tik vienai nakčiai atvirose Kauno erdvėse.

Jei reikėtų sulinksniuoti Fairmont vardą, tiktų jo legendinis takelis „Gazebo”, kurio įrašo vinile parduota virš 20 tūkstančių. Jei reikėtų sulinksniuoti jo kūrybą, suderėtų techno su indie, folk, rock, dark disco ir pop. Nuo 2000-tųjų šis kanadietis gyvena su trimis – prodiuserio, gyvo atlikėjo ir didžėjaus – amplua. Globaliame undergrounde visi jie žinomi netikėtais muzikiniais rakursais ir melodiniais vingiais, išeinančiais už įprasto šokių aikštelės skambesio ribų. Ilgai lauktas, 2016 metų pabaigoje pasirodęs Fairmont įrašas „Carthage” jau apsakytas viena geriausių metų muzikos naujienų, kurios atgarsiai ateis ir iki Kauno. 

Esminei pavasario nakčiai „Prisukamas Abrikosas” bursis ten, kur vietos netrūks. Kaip įprasta, bus aplenktos vietos, kur grindys nušoktos, ir sienos nuramstytos – Velykų nakčiai durys atsivers į buvusią spaustuvę „Aušra”.

Su tvirčiausiomis Kauno šventinėms tradicijomis ir su margu svečiu – kaimynai ba., Roe Deers, Interiors (Gamma) bei Mantas T (Partyzanai).