Lemurai.lt Mados ir dizaino gerbėjus Vilniuje suburs rekordiško dydžio „Uptown Market“ mugė - Lemurai.lt
Saturday 24th August 2019,
Lemurai.lt

Mados ir dizaino gerbėjus Vilniuje suburs rekordiško dydžio „Uptown Market“ mugė

Lemurai.lt 2016-04-08 Libido, Pramogos, Renginiai, Stilius

Balandžio 16 d., šeštadienį, į Vilniaus naujamiesčio širdį grįžta jau trečius metus vykstanti vienos dienos dizaino mugė „Uptown Market“, vilniečiams ir miesto svečiams suteikianti galimybę po stogu rasti visus įdomiausius ir naujausius Lietuvos dizainerių mados ir interjero darbus. Jau tradicija tapusi didžiausia dizaino mugė Lietuvoje lankytojų lauks modernioje sporto salėje „IndEx Hall“, esančioje Vilniaus menų fabriko „Loftas“ kieme ir pačiame Lofte.

Stilingiausius miestiečius sutraukianti dizaino mugė šiemet suburs rekordiškai daug dizainerių – įsigyti išskirtinių autorinio dizaino drabužių, aksesuarų ar interjero detalių lankytojus kvies net 205  kūrėjų.

„Ši mugė bus jau aštuntoji. Ji kasmet sutraukia ne tik vis daugiau dizaino gerbėjų, bet ir kūrėjų. Šiais metais mugė bus ypatingai gausi įdomių darbų, nes sulaukėme rekordiškai daug norinčiųjų pristatyti savo darbus – jų atrinkome net 205“, – pasakoja viena mugės organizatorių Algina Navickaitė.

Naujausias šiltojo sezono mados tendencijas ir savo drabužių kolekcijas šių metų „Uptown Market“ pristatys ir patyrę dizaineriai, ir perspektyvūs mados naujokai. Savo kūrinius siūlys įsigyti Diana Paukštytė, „Naked Bruce“, Aleksandras Pogrebnojus, „Body Talk“, „Atsikeli ir varai“, „labadiena“, „siLversands“, „Meu“, „Almost Me“, „Mama pasiuvo“, „Second ME“, „OHMY“ ir daugybė kitų mados kūrėjų.

Aksesuarų pasirinkimo gausybė irgi apsuks galvą – erdviose mugės patalpose įsikurs „Simona Samojauskaite Jewellery“, „Shkertik“, „Make Heads Turn“, „PYKOK“, „Laukės fabrikėlis“, „Knotie“ ir pusšimtis kitų aksesuarų kūrėjų. Mėgstantys puošti ne save, o namus „Uptown Market“ mugėje taip pat nenuobodžiaus. Savo darbus lankytojams pristatys „Bali Wood“, „Mėta Home“, „Loft Brands“, „Threesome“, „Kildišytė“, „Interior IDEA“ ir daug kitų.

Praalkusiųjų ir ištroškusiųjų skrandžiais taip pat bus pasirūpinta – jų lauks gardūs pasiūlymai iš „Yucatan“, „Sarkozy“, kepyklėlės „Tie kepėjai“ ir kitų skaniausių Vilniaus virtuvių.

Šiemet „Uptown Market“ suteiks galimybę ne tik atnaujinti savo spintą ar namus, bet ir padaryti gerą darbą. Po mugės stogu pirmą kartą vyks akcija „Rink šiukšles madingai“. Jos iniciatorės dainininkė Jurga Šeduikytė ir „UPCHI“ įvaizdžio studijos įkūrėja Laura Žilionytė miestui neabejingus vilniečius kviečia prisijungti prie smagaus žaidimo – burtis į komandas ir sutvarkyti labiausiai apleistas naujamiesčio vietas. Akcijoje dalyvausiančios komandos bus apdovanotos mugėje dalyvaujančių dizainerių darbais.

Didžiausia ir stilingiausia dizaino mugė Vilniuje „Uptown Market“ šiemet vyks balandžio 16 d., šeštadienį, sporto salėje „IndEx Hall“, menų fabriko „Loftas“ kieme. Ji prasidės 12 valandą. Renginys nemokamas.