Lemurai.lt „Lietuvos rytas“ ilgam sugrįžta į „Siemens“ areną - Lemurai.lt
Monday 19th August 2019,
Lemurai.lt

„Lietuvos rytas“ ilgam sugrįžta į „Siemens“ areną

Lemurai.lt 2015-08-06 Krepšinis, Pasaulis, Pramogos, Sportas, Verslas

Gera žinia šalies krepšinio gerbėjams – nuo šiol jie galės stebėti visas „Lietuvos ryto“ rungtynes Europos taurės turnyro („Eurocup“), Eurolygos ir kitose Senojo žemyno pirmenybėse moderniausioje sostinės „Siemens“ arenoje.

„Lietuvos ryto“ ir „Siemens“ arenos pasirašytoje sutartyje numatyta čia krepšinio rungtynes organizuoti iki pat 2020 metų. Aštuonioliktąjį sezoną skaičiuojanti komanda čia šiemet žais ir svarbiausias LKL rungtynes su Kauno „Žalgiriu“.

„Radome bendrą kalbą su „Siemens“ arena ir išsprendėme praėjusį sezoną kilusius nesutarimus. Žaisdami Europos turnyrų ir svarbiausias LKL rungtynes didžiausioje Vilniaus arenoje tikimės pritraukti gerokai daugiau sirgalių. Šiemet subūrėme pajėgią sudėtį, rugpjūčio antroje pusėje komanda pradės rengtis naujam sezonui, kuris, viliamės, bus pergalingas ir aistruoliai turės ne vieną progą mėgautis aukščiausio lygio krepšiniu“, – sakė „Lietuvos ryto“ klubo direktorius Martynas Purlys.

Pirmąsias sezono atidarymo rungtynes „Lietuvos ryto“ krepšininkai „Siemens“ arenoje žais jau spalį. Tai bus ir naujojo sezono komandos pristatymo rungtynės. Vilniaus „Lietuvos rytas“ „Siemens“ arenoje pirmąsias savo varžybas sulošė dar 2004 metais, kai arena buvo tik ką atidaryta.

„Ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus „Lietuvos rytu“  dar kartą patvirtina, jog arenoje komandai galime užtikrinti geriausias sąlygas. Tuo galės džiaugtis ir krepšinio gerbėjai – į didžiausią Vilniaus areną ilgam grįš aukščiausio lygio krepšinis“, – kalbėjo „Siemens“ arenos generalinis direktorius Juras Vėželis.