Lemurai.lt "Lietuvos MC Battle 2016": 16 reperių varžysis menų fabriko Loftas scenoje - Lemurai.lt
Friday 23rd August 2019,
Lemurai.lt

“Lietuvos MC Battle 2016”: 16 reperių varžysis menų fabriko Loftas scenoje

Lemurai.lt 2016-11-06 Pramogos, Renginiai

Ar jau pasiilgot mc kovų 1 prieš 1? Kasmetinis “Lietuvos MC Battle” grįžta į legendinę menų fabriko Loftas sceną. 16 MC jau pasiruošę įveikti savo priešininkus kandžių ir aštrių žodžių lavina! Aštuoniems dalyviams vardiniai kvietimai dalyvauti finale buvo įteikti dar vasarą vykusiame „Mc Battle Summer“ renginyje. Kiti 8 MC yra kviestiniai – kai kurie patyrę mc kovų dalyviai, kai kurie puikūs atlikėjai. Kuri stovykla pasirodys stipriau ir kaip jiems seksis? Sužinosime jau lapkričio 25 d. menų fabrike Loftas.

mc_battle_2016Daugybę metų vykstantis kasmetinis hip-hop kultūros renginys visus kviečia lapkričio 25 d. palaikyti savo favoritus šūksniais ir pagerinti Lofto garso lygio rekordą. Čia išaiškės naujasis čempionas, kuris sulauks daugiausiai palankių vertinimų iš vakaro komisijos bei gerbiamos publikos. Renginio vedėjas Skellas, DJ’ai ir komisija jau pasirengę uždegančioms kovoms.

Pastarąjį kartą “Lietuvos MC Battle” taip pat vyko Lofto scenoje, o 2015-ų metų čempionu tapo repo atlikėjas Slem. Atrankiniame 2016-ų metų vasaros etape čempionu tapo Krapshtukas, įtemptoje finalinėje kovoje nugalėjęs Regį. Dalyviams tą vakarą grojo Squared Roots leiblo įkūrėjas DJ Fingerfood.

Kas bus laimėtojai, o kam pritrūks žodžių kišenėj? Visa tai ir dar daugiau išaiškės lapkričio 25 d. sostinės menų fabrike Loftas. Bilietus bus galima įsigyti renginio vietoje. Išankstiniai bilietai www.bilietupasaulis.lt kasose.