Lemurai.lt Jurgos Šeduikytės koncertas „Permainos”: naujų dainų pristatymas ir sausakimša Valdovų rūmų salė - Lemurai.lt
Wednesday 21st August 2019,
Lemurai.lt

Jurgos Šeduikytės koncertas „Permainos”: naujų dainų pristatymas ir sausakimša Valdovų rūmų salė

Lemurai.lt 2016-12-30 Pramogos, Renginiai

Ketvirtadienio vakarą viena populiariausių šalies atlikėjų Jurga Šeduikytė pilnutėlėje Valdovų rūmų salėje surengė koncertą „Permainos”. Septintojo albumo leidybai besiruošianti dainininkė susirinkusius klausytojus stebino ne tik nauju puikiai pažįstamų kūrinių skambesiu, bet ir dar niekur negirdėtomis dainomis.

Kartu su muzikos prodiuseriu Artiomu Penkevičiumi bei boso gitaristu Dovydu Mindaugu Buidovu koncertavusi Jurga pasirodymą pradėjo sveikindama publiką.

„Su praėjusiomis Kalėdomis! Labai džiaugiuosi, kad šiuos Naujuosius metus pasitinku lydima permainų ir pokyčių… Šiandien tapsite man labai reikšmingo ir ypatingo koncerto liudininkais”,- atlikusi pirmąjį kūrinį sakė Jurga.

Dviejų dalių koncerte nuskambėjo naujos gerai žinomų kūrinių „Smėlio žmonės”, „Aš esu tiktai jei tu esi”, „Sapnas” versijos. Didingoje Valdovų rūmų aplinkoje pasirodymą stebėję klausytojai gausiais aplodismentais palydėdavo kiekvieną dainą.

„Jūs net neįsivaizduojate, kaip gera daryti tai, ką nori ir mėgsti daryti. Kiekvienam iš jūsų linkiu nebijoti pradėti gyventi taip, kaip liepia širdis”,– pirmosios dalies pabaigoje gerbėjams linkėjo Jurga.

Vakaro kulminacija tapo dvi antrojoje renginio dalyje nuskambėjusios premjeros. Charizmatiškoji dainininkė kartu su grupe klausytojams pirmą kartą atliko dainas „Bro” ir „Not Perfect”.

Publiką Jurga nustebino ne tik naujausiais kūriniais, bet ir ant scenos pademonstruotais šokių judesiais. Pritariamaisiais šūksniais kiekvieną dainą įvertinę gerbėjai tik įrodė, jog džiaugiasi kūrybinėmis atlikėjos permainomis.

Koncerto pabaigoje, gerbėjų raginama nenulipti nuo scenos, Jurga simboliškai atliko hitu tapusį savo kūrinį „Nebijok”.

„Labai džiaugiamės, kad šis koncertas vyko būtent pas mus, Valdovų rūmuose. Jurga negali nepapirkti savo talentu ir nuoširdumu. Tai puikiai patvirtina faktas, jog bilietai į renginį buvo išpirkti daugiau nei prieš savaitę. Tikimės, kad Jurga sugrįš čia pristatydama naująjį albumą”,- po koncerto pasakojo Valdovų rūmų projektų vadovė Justina Baltramonaitienė.