Lemurai.lt Home Production albumo vinilas ir jo pristatymas - Lemurai.lt
Monday 26th August 2019,
Lemurai.lt

Home Production albumo vinilas ir jo pristatymas

Lemurai.lt 2017-12-30 Muzika, Pramogos, Renginiai

Muzikos atlikėjas Home Production kartu su kitais muzikantais Linu Samp ir Artūru Dauniu nesenai pristatė pirmąjį Lietuvoje išleistą hip-hopʼo albumą vinilo formatu. Pristatymas įvyko jaukioje Mint Vinetu bibliotekoje, kalėdinėje atmosferoje, grojant akustiškai. Koncerte maišėsi jazz, hip-hopo ir elektronikos stiliai.

“Love in progress…” – albumas, kuriuo norima parodyti svarbą meilei. Meilei nebūtinai vienam asmeniui, bet meilei savo aplinkai, dalykams, kuriuos darome kiekvieną dieną. Šio albumo iniciatorius yra vokalistas Home Production, kuriam įdėjų įgyvendint padėjo prodiuseris Spurga. Šis albumas finansuojamas Lietuvos autorių teisių organizacijos Latga buvo pagamintas Estijoje ir išleistas 200 vnt. tiražu. 

Šiais laikais žmonės sunkiai dirba ir stengiasi pasiekti savo išsikeltų rezultatų, bet dažnai pamiršta kryptį, dėl ko tai daro. Dažnai pats rezultatas tampa svarbesnis nei procesas. Tai hip-hopʼo ir įvairių kitų stilių mišinys su asmenine patirtimi ir žinutę žmonėms. Tai švelni ir melodinga muzika, kuri tinka įvairaus amžiaus žmonėms, vertinantiems kokybę ir prasmę.

Vinilą galite įsigyti Vokiečių gatvėje esančioje Huracan kavinėje, bei greitai ir kitose vietose.