Lemurai.lt Hip hopo atlikėjas MEANDI pristato naują dainą „Superpower“ - Lemurai.lt
Wednesday 17th July 2019,
Lemurai.lt

Hip hopo atlikėjas MEANDI pristato naują dainą „Superpower“

Lemurai.lt 2018-03-25 Muzika

Ryškus, energingas ir spalvinga muzika Lietuvos hip hopo pasaulyje išsiskiriantis reperis MEANDI klausytojams pristato naujausią kūrinį „Superpower“. Tai – viena iš jau balandžio mėnesį pasirodysiančio debiutinio albumo dainų.

„Šiuo kūriniu noriu paskatinti žmones rasti savyje kažką ypatingo. Kiekvienas turime tą unikalią savybę, kuri ir verčia mus išsiskirti. Tai šioje dainoje ir vadinama ta „super galia”, – pasakoja atlikėjas. 

Lietuvos hip hopo muzikos apdovanojimų nominantas MEANDI gerbėjams įvardija ir savo „super galią”.

„Aš į žmonių gyvenimą įnešu spalvų. Tai – mano kūrybos tikslas ir „superpower”. Tačiau dar kartą noriu pabrėžti, kad kiekvienas iš mūsų turime galią, tik ją reikia gebėti atrasti”, – tikina ryškusis reperis.

Balandžio 12 d. MEANDI savo super galią ir naująjį albumą „Yellow“ pristatys Vilniuje, bare „Peronas“.

„Albumo pristatyme bus daug spalvų, spalvingų žmonių bei ryški, dvejus metus kurta muzika, kurią atliksiu pritariant gyvo garso grupei. Į sceną taip pat lips ir trys svečiai: duetas „Sadboi“, „8 kambarys“ ir „Dj DEE”, – pasakojo hip hopo atlikėjas.

Pats MEANDI savo debiutinį albumą apibūdina kaip pozityvios energijos, teigiamų emocijų ir ironijos rinkinį. HIP – HOP, RnB, Jazz stilių elementai persipina pačio reperio kuriamose dainose.