Lemurai.lt Glitch-MOD: Projekcijos ant kūno virto unikalia marškinėlių kolekcija - Lemurai.lt
Monday 19th August 2019,
Lemurai.lt

Glitch-MOD: Projekcijos ant kūno virto unikalia marškinėlių kolekcija

Lemurai.lt 2014-05-27 Galerijos, Pramogos, Stilius

Džiugu Lietuvoje matyti kūrėjus, kurie sugalvoja ne tik puikią idėją, bet ir iki galo ją išpildo. Ne vien mūsų, bet ir daugelio smalsuolių dėmesį patraukė nuotraukų galerija pavadinimu PRO-jections, kuriose profesionalūs modeliai aprengti nuostabiais projekcijos vaizdais. Idėjos autoriai Gytis Dovydaitis ir fotografė Laura Norinkevičiūtė šias fotosesijų nuotraukas pavertė ryškia palaidinių ir marškinėlių kolekcija bei pavadino tai Glitch-MOD.

Patogu, paprasta ir stilinga. Kiekvienas drabužis atrodo kaip išskirtinis meno kūrinys, kurį sudaro naujausių technologijų, šviesaus proto ir darbo pastangų derinys. “Jau senai mąsčiau išpildyti šią idėją su projekcijomis. Turėjau konkrečių vizijų, kaip turėtų atrodyti projektuojami vaizdai – dauguma jų gavosi būtent kaip ir norėjau.” – džiaugėsi idėjos autoriai.

Fotosesijoje dalyvavo tokie modeliai kaip Gabrielė Gutauskaitė, Paula Cherr, Rasa Lukošiūtė, Berta Neverauskaitė, Gintarė Tumosaitė, Vakarė Tarasevičiūtė, Paulius Rudys, Justina Gaižauskaitė ir Dainida Šilkūnaitė. Jų grožį puoselėjo visažistė Gintarė Begy. “Kiekvienas nufotografuotas asmuo neša skirtingą emociją, dažnį, tad ir šio projekto modeliai yra nevienodi, o publikuojami darbai – besiskiriančiomis tematikomis, spalvų bei vaizdų gausa ir idėjom.” – pasakoja fotografė Laura Norinkevičiūtė.

Karščiausios naujienos ir kaip įsigyti šiuos šedevrus facebook puslapyje Glitch-MOD. Nuotraukos LaPhotto.