Lemurai.lt Eurobasket 2013 įsibėgėja - pirmoji Lietuvos krepšinio rinktinės pergalė ir apylygių varžybų vajus - Lemurai.lt
Saturday 24th August 2019,
Lemurai.lt

Eurobasket 2013 įsibėgėja – pirmoji Lietuvos krepšinio rinktinės pergalė ir apylygių varžybų vajus

Lemurai.lt 2013-09-05 Krepšinis, Sportas

Antroji Europos vyrų krepšinio čempionato diena atgaivino kiekvieno lietuvio širdį ir tikėjimą mūsų rinktine. Šįkart stabiliau žaidusi Lietuvos rinktinė, su Mantu Kalniečiu priešakyje (17 taškų), įveikė Makedoniją bei įsidėjo į kraitį pirmąją pergalę. Tuo tarpu makedoniečiai patyrė jau antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Visai kitaip sekasi mūsų būsimiems rytojaus varžovams Latvijos krepšininkams – paskutinėmis sekundėmis jie išplėšė pergalę iš juodkalniečių ir savo sąskaitoje jau turi du laimėjimus. Tikėkimės, Jono Kazlausko vedama komanda rytojaus varžybose sustabdys latvių puolimą (vidutiniškai pelno 79,5 taško per varžybas) ir lengvai nugalės savo kaimynus, išnaudodami savo aukštaūgius gynyboje bei puolime. Įdomu, ar šįkart bus išleistas Kuzminskas, prastai pasirodęs pirmose rungtynėse?

Ketvirtadienio rungtynėse Ukrainos rinktinė sutriuškino Izraelio krepšininkus ir pasiėmė antrą pergalę. Kroatija po įtemptos kovos įveikė Gruziją. Suomija sutriuškino švedus. Belgija įveikė vokiečius. Serbai stabiliai nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinus krepšininkus. Čekai vienu tašku parklupdė Lenkiją. Italijos krepšininkai sumetė rekordinę dienos taškų sumą – net 90 (Prancūzai 88) ir, gan netikėtai, sutriuškino kolkas nekaip atrodančius turkus. Prancūzai 23-trimis taškais nugalėjo britus. Graikai įveikė rusus. Ir paskutinis įdomus pastebėjimas – Slovėnija, įveikė vienus iš čempionato lyderių – Ispaniją, ir turnyrinės grupės lentelėje iškopia į pirmąją vietą.

2013 rugsėjo 5 dienos rezultatai:

UKRAINA 74-67 IZRAELIS 

JUODKALNIJA 72-73 LATVIJA

KROATIJA 77-76 GRUZIJA 

SUOMIJA 81-60 ŠVEDIJA 

VOKIETIJA 73-77 BELGIJA (po pratęsimo) 

BOSNIJA IR HERCEGOVINA 67-77 SERBIJA 

LENKIJA 68-69 ČEKIJA 

ITALIJA 90-75 TURKIJA 

DIDŽIOJI BRITANIJA 65-88 PRANCŪZIJA 

LIETUVA 75-67 MAKEDONIJA