Lemurai.lt DJ Mamania pasiruošęs atrasti geriausią Lietuvos gatvės krepšininką - Lemurai.lt
Friday 23rd August 2019,
Lemurai.lt

DJ Mamania pasiruošęs atrasti geriausią Lietuvos gatvės krepšininką

Lemurai.lt 2015-07-16 Krepšinis, Pramogos, Renginiai, Sportas

Jau liepos 21-ąją prasideda atrankinės „vienas prieš vieną“ gatvės krepšinio turnyro „Red Bull King of the Rock“ kovos Lietuvoje. Išsiaiškinus stipriausius Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos žaidėjus jie bus pakviesti susiremti nacionaliniame finale Vilniuje, o geriausias Lietuvos krepšininkas vyks į pasaulinį turnyro finalą Stambule.

Visų atrankinių renginių metų organizatoriai užtikrina ne tik sportinę dvasią, bet ir trankų muzikinį palaikymą. Liepos 21-ąją, trečiadienį su Vilniaus krepšininkais prie Baltojo tilto sveikinsis ir kovines aistras kurstys Lietuvos hiphopo scenos veteranas DJ Mamania, pultą šįkart patikėsiantis savo įpėdiniui, praėjusiais metais geriausiu hiphopo didžėjumi pripažintam grupės „Tie Geresni“ nariui Swix.

Mamanios ir Swix tandemas, pamojavęs vilniečiams, liepos 22-ąją rūpinsis ir Kauno renginiu, kuris vyks Nemuno ir Neries santakoje.

Klaipėdos kruizinių laivų terminale liepos 23-ąją krepšinio karavaną pasitiks urbanistinės uostamiesčio kultūros puoselėtojai, ZIP FM radijo laidos „Sunday Bug“ kūrėjai ir vedėjai. Jie rūpinsis muzikiniu atrankos turnyro turiniu, o vedėjo mikrofoną šįkart stvers Swix.

Geriausi visų trijų miestų atstovai (po 8 iš kiekvienos regioninės atrankos) liepos 30-ąją susigrums nacionaliniame finale, kuris tradiciškai vyks prie Vilniaus Sporto rūmų.  Finalinėse kovose taip pat dalyvaus ir du stipriausi 2014-ųjų turnyro žaidėjai, 2011-ųjų ir 2012-ųjų nugalėtojai bei 4 kviestiniai krepšininkai. Paradui vadovaus Mamanios ir Swix tandemas, o ypatingu finalo akcentu taps kūrinio apie gatvės krepšinį pristatymas. Savo kompoziciją gyvai prie Sporto rūmų atliks reperis WTF.

Dalyvavimas turnyro „Red Bull King of the Rock“ atrankose atviras visiems pilnamečiams mėgėjams ar profesionalams. Į atrankų vietas rekomenduojama atvykti kuo anksčiau. Registracijos pradžia kiekviename mieste – 17 valandą.

DJMamania_by_Audrius_Solominas DJSwix_by_Ignas_Galaune P-20140729-00048_News P-20140729-00051_News