Lemurai.lt Dėl meilės krepšiniui - Lemurai.lt
Monday 26th August 2019,
Lemurai.lt

Dėl meilės krepšiniui

Lemurai.lt 2017-08-10 Krepšinis, Sportas

“EuroBasket 2017” B grupės rungtynės vyks Izraelyje šių metų rugpjūčio 31 – rugsėjo 6 dienomis. Vis gerėjant dvišaliams santykiams, Izraelis pakvietė Lietuvą būti partnere šio čempionato metu. Kartu su Lietuva ir Izraeliu toje pačioje grupėje žais Ukraina, Gruzija, Italija ir Vokietija. Izraelio ir Lietuvos rungtynės vyks  rugsėjo 2 d., šeštadienį, 21:30 val. (Lietuvos ir Izraelio laiku) Tel Avive, Izraelyje.

“Taip palankiai vystantis dvišaliams santykiams neturėtų stebinti Izraelio sprendimas pasirinkti Lietuvą kaip partnerę Europos čempionate. Meilė krepšiniui dar labiau suartins abiejų šalių žmones”, – sako didelis krepšinio aistruolis, Izraelio ambasadorius Amir Maimon.

2016 m. spalį abiejų šalių krepšinio federacijų prezidentai, Arvydas Sabonis iš Lietuvos pusės ir Amir Halevy iš Izraelio pusės, Kaune pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Abiems šalims džiaugiantis dėl bendradarbiavimo, Arvydas Sabonis yra sakęs: “Sprendimas, kad Lietuvos rinktinė “Eurobasket 2017” grupės rungtynes žais Tel Avive, yra didelis mūsų krepšinio ir ypač sirgalių įvertinimas. Jiems bus sudarytos ne tik puikios sąlygos stebėti krepšinį, bet ir smagiai leisti laisvalaikį fanų zonoje ant jūros kranto, mėgautis puikiu oru ir maistu, suderinti krepšinį su atostogomis.”

Šių metų Europos čempionatas vyks Izraelyje, Suomijoje, Rumunijoje ir Turkijoje. Turnyro, kuriame dalyvaus 24 šalys, grupių varžybos (4 grupės po 6 komandas) vyks visose keturiose valstybėse, o finalinis etapas bus surengtas Stambule.