Lemurai.lt "Cavaliers" minimalia persvara įveikė "Pacers" ir pirmauja 1:0 - Lemurai.lt
Friday 23rd August 2019,
Lemurai.lt

“Cavaliers” minimalia persvara įveikė “Pacers” ir pirmauja 1:0

Lemurai.lt 2017-04-16 Krepšinis, Sportas

Prasidėjo ilgai lauktas atkrintamųjų varžybų etapas, kuriame susikauna 16 stipriausių NBA krepšinio lygos komandų. Pirmoji naktis parodė, kad lengva nebus niekam. Net du tarpusavio susitikimai baigėsi “pavogtomis” pergalėmis išvykose, o laimėjusios komandas namų arenose turėjo išties gerokai paplūšėti ir patampyti nervus sirgaliams.

Pirmieji startavo praėjusių metų čempionai “Cavaliers” Klivlando namų arenoje susitikę su savo ilgamečiais varžovais Indianos “Pacers” komanda. LeBrono Jameso ir Paulo George akistata tęsėsi iki pat rungtynių galo. Rodės, kad “Cavaliers” pirmoje rungtynių pusėje kontroliavo varžybų tempą, visuomet pirmaudami 6 taškais priekyje, tačiau ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Paskutinėje atakoje Tyronno Lue vadovaujamai komandai pavyko apsiginti ir ištraukti pergalę rezultatu 109:108. Matėsi, kad Paulas Goergas, paskutinėje atakoje negavęs kamuolio, pyktelėjo ant C.J. Mileso. Komandos lyderį galima suprasti, nes viskas galėjo pasibaigti ir kitaip. Bet kuriuo atveju, šios varžybos buvo labai įdomios, atkaklios ir intriguojančios.

Rezultatyviausiai pasirodė: “Cavaliers” komandoje LeBronas Jamesas, Kyrie Irvingas, Kevinas Love. „Pacers“ komandoje: Paulas George, Jeffas Teague, Lance Stephensonas. “Cavaliers” pasiekė sunkią pergalę ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 1-0.

Po varžybų vyko spaudos konferencija, ką kalbėjo žaidėjai ir treneriai kviečiame pasižiūrėti: