Lemurai.lt Britiška vasara atsiduodantis „Ministry Of Echology“ skambesys gyvai – ketvirtadienį - Lemurai.lt
Saturday 24th August 2019,
Lemurai.lt

Britiška vasara atsiduodantis „Ministry Of Echology“ skambesys gyvai – ketvirtadienį

Lemurai.lt 2015-07-29 Pramogos, Renginiai

„Pasiilgom pagrot ir kartu kojas pakilnot“, – itin paprastai ir absoliučiai draugiškai į gyvą savo pasirodymą kviečia Vilniaus kolektyvas „Ministry Of Echology“. Dar vienas skambus „Kalnapilis Summer Selection“ vakaras „Vasaros terasoje“ – jau liepos 30-ąją, ketvirtadienį.

Pozityvių reggae ir dub bangų skleidėjai „Ministry Of Echology“ – bene didžiausias Lietuvos kolektyvas ne tik savo žanro diapazone. Muzikantų dešimtukas ant scenos ir iš studijos girdimi jau daugiau nei 5 metus, ir nuo pat 2009-ųjų eksperimentuoja bei ieško savitos garsinės išraiškos. Šių eksperimentų rezultatams didžiausią įtaką daro individualūs kiekvieno grupės nario muzikiniai atradimai bei pastebėjimai. 

2014-ųjų pradžioje su kultinės Dovydo Bluvšteino įkurtos įrašų kompanijos „Zona“ pagalba išleidę debiutinį albumą „Notes & Quotes” muzikantai liko ištikimi reggae ir dub kultūrai, kuri palankiai žiūri į perdarytas originalių kūrinių versijas. Taip gimė „Version Excursion“ – albumo remiksų rinkinys, pristatytas leidyklos „Dubartis“.  Šiam albumui savo versijas padovanojo net 11 Lietuvos, Italijos, Čilės prodiuserių, suteikusių „Ministry of Echology“ kūriniams ne tik klasikinių dub atspalvių, bet ir techno, hiphopo, net orkestrinių emocijų. 

Prieš pat prasidedant 2015-ųjų vasarai grupė rezidavo „Big Jelly“ studijoje, Anglijoje. „Ministry of Echology“ nariai išvykoje turėjo progą ne tik įamžinti savo tuometinę būseną ir naujus kūrinius, bet ir susipažinti su legendiniu dub muzikos prodiuseriu Adrian Sherwood. Ar ši pažintis turėjo įtakos „aidologijos ministrų“ skambesiui, bus galima įsitikinti koncerte „Vasaros terasoje“. Kultūrinis įėjimo į renginį mokestis – 1 euras.