Lemurai.lt Žinia apie Zebra Katz atvykimą išjudino madingąjį Lietuvos jaunimą - Lemurai.lt
Thursday 13th December 2018,
Lemurai.lt

Žinia apie Zebra Katz atvykimą išjudino madingąjį Lietuvos jaunimą

Lemurai.lt 2015-04-03 Pramogos, Renginiai

Šiandien melomanus apskriejo dar viena džiugi žinia iš „Lofto“ komandos – gegužės 28 d. menų fabrikui pavyko į Lietuvą prisišaukti šiuo metu itin paklausų amerikietį Zebra Katz.

Artimiausiu metu Zebra Katz turo planuose – „Sónar“, „Berlin Festival“, „Lollapalooza“, eilė didelių festivalių Didžiojoje Britanijoje ir menų fabrikas „Loftas“.

Zebra Katz – ilgai lauktas vardas Lietuvoje

„Tai atlikėjas, kurio tikrai nesitikėjau artimiausiu metu pamatyti Lietuvoje. Jis man yra vienas įdomiausių šių dienų reperių“, – po žinios paskelbimo džiūgavo „Humoro klubo“ narys Paulius Ambrazevičius. 

„Buvau jo pasirodymuose Niujorke ir Londone. Pamenu, Londone jis išsirengė iki pusės ir ėmė karstytis ant vamzdžių – galvojau tuoj tie vamzdžiai trūks ir pasipils karštas vanduo. Vietoj to mane ilgam užpylė emocijos“, – savo įspūdžius iš Zebra Katz pasirodymų prisimena režisierius Romas Zabarauskas.

„Jo gabalus jau kokį mėnesį suku ant „repeat“, – sako kitas humoristas Olegas Šurajevas.

„Išties tik dėl tam tikrų sėkmingai „Lofte“ praėjusių renginių ir nuoširdaus rūpesčio atlikėjais iki mūsų atkeliavo galimybė pasikviesti Zebra Katz – to mes ilgai laukėme“, – sako „Lofto“ vadovas Victoras Diavara.

Zebra Katz – muzikos ir mados pasaulių naujos kartos žvaigždė

Zebra Katz užaugo Niujorke. Tikrasis jo vardas Ojay Morganas. Vos tik Zebra Katz įžengė į pramogų pasaulį, jis ėmė stebinti tiek muzikos, tiek mados gerbėjus.

Jo pirmasis Zebra Katz singlas „IMA READ“ garsiai nuskambėjo 2012 m. Paryžiaus mados savaitėje. Dizaineris Rickas Owensas sulyg šiuo Zebra Katz gabalu pristatė ir savo kolekciją.

„IMA READ“ išleido „Mad Decent“ įrašų kompanija, o gabalui tapus hitu, jį remiksavo tokie atlikėjai kaip Tricky, Azealia Banks, Grimes, ir net Busta Rhymes. 

Slo-mo rimai, dėmesį kaustantys vaizdo klipai ir ikoniška išvaizda – visa tai nuo atlikėjo neleidžia nuplėšti akių. „Tai, matyt, seksualiausia, ką galima išgirsti iš Bruklino reperio lūpų“, – sutaria „Lofto“ komandos merginos.

Apie Zebra Katz rašo ne tik „Pitchfork“, bet ir „Vogue“, „NY Times“ muzikos ir mados skiltis. Jis neretai yra pristatomas kaip „queer hip hop“ atstovas.

Parašykite savo nuomonę

Facebook Messenger