Lemurai.lt Su britų žvaigždėmis koncertavusi Goda pristato debiutinį kūrinį - Lemurai.lt
Thursday 13th December 2018,
Lemurai.lt

Su britų žvaigždėmis koncertavusi Goda pristato debiutinį kūrinį

Lemurai.lt 2015-08-20 Muzika, Pramogos

Londone su žinomais britų atlikėjais koncertavusi talentinga vokalistė Goda Pereckaitė pristato savo pirmąją solinę studijinę dainą, sukurtą kartu su vilniečiu elektronikos prodiuseriu Deep Shoq.

Tiek Londono muzikos ir teatro scenoje beįsitvirtinanti Goda, tiek Lietuvos urban elektronikos scenos klausytojams pažįstamas Deep Shoq teigia prijaučiantys gaiviam soul ir išradingos elektronikos mišiniui, todėl naujasis kūrinys „Something New“ aprėpia būtent tokią stilistiką.

Penkių metų gyvenimo Londone metu, studijuojant vokalą Vestminsterio universitete, vilnietei Godai teko galimybė su grupe apšildyti tokius atlikėjus kaip Katy B, kartu su London Contemporary Voices choru pasirodyti pritariant tokioms grupėms kaip Basement Jaxx, Imogen Heap, Guy Sigsworth, Eska, Amber Run, We Were Evergreen, Manu Delago.

„Something New“ autorė atliko solines roles miuzikluose su London Ballet Company, dirbo kartu su Mark Ravenhill (Lietuvoje žinomu kaip „Shopping and Fucking“ pjesės autoriumi), taip pat su nepriklausomais šokio ir teatro projektais bei solo programa pasirodant žymiajame Westminster Abbey, Wilton’s Music Hall, Southbank Centre, Secret Garden Party. 

Parašykite savo nuomonę

Facebook Messenger