Lemurai.lt Reperiai kviečiami registruotis į "Lietuvos MC Battle 2014" - Lemurai.lt
Tuesday 21st May 2019,
Lemurai.lt

Reperiai kviečiami registruotis į “Lietuvos MC Battle 2014”

Lemurai.lt 2014-10-30 Muzika, Pramogos, Renginiai

Kasmetinis repo renginys po daugiau nei metų pertraukos vėl grįžta į kultūros barą “Kablys”. Ketvirtą kartą iš eilės vyksiantis “Lietuvos MC Battle” lapkričio 15 dienos vakarą sukvies hip-hopo gerbėjus ir aštraliežuvius reperius, kurie kovose įrodinės savo pranašumą.

Dalyviai turės galimybę laimėti tris kvietimus į įrašų studijas, vaizdo klipą, fotosesiją, rėmėjų dovanas bei specialų šiais metais organizatorių įsteigtą piniginį prizą – “1oo eurų”!

Kartu su vakaro dalyviais scenoje taip pat bus DJ Mamania, Justas Fresh ir Požemis, kurie pažadėjo groti tik vinilo plokštelėmis. Visi trys DJ’ėjai beatus parinks ir miksuos “MC battle” kovose. Dalyvių pasirodymus vertins publika bei vėl atsinaujinusi komisija, kurios sudėtis bus atskleista vakaro pradžioje.

Malonia tradicija jau tapo atlikėjų pasirodymai. Šiais metais atmosferą kaitins net keturios grupės! Tai trijulė iš Šiaulių, pasivadinę “3SUN-C”. Jų savotišku rekordu tapęs hitas “Kas čia rajone?” laidos “Gatvės Lyga” TOP-10’uke prabuvo metus laiko ir sulaukė daugybės peržiūrų Youtube kanale.

Kultūros bare “Kablys” jie koncertuos pirmą kartą, tad klausytojams žada ypatingą reginį. Scenoje pasirodys savotišku atradimu tapęs hip-hopo projektas “Fist 2 Fist Clik”, kurie visai neseniai pristatė savo klipą “Media”.

Bendraminčių grupė “Tavo Tėvas” publiką virpins savo hitais “Aukštai į dangų” ir “Šunys neloja”.

2014-jų metų “M.A.M.A” apdovanojimų nominantas – atlikėjas “Omerta”, kuris atliks eilę savo pačių naujausių kūrinių.

Renginio vedėjas – “Sunday Bug” laidos autorius Tomas Vėjas, vakaro metu būsiantis pačių reperių kovų įkarštyje bei dovanosiantis žiūrovams renginio rėmėjų prizus.

Visi norintys dalyvauti MC kovose turi iki lapkričio 14 dienos užsiregistruoti el. paštu info@mcbattle.lt (pridėti: vardas, pavardė, scenininis vardas, prisegti savo kūrybos dainą arba nuorodą į ją). Su kiekvienu dalyviu organizatoriai susisieks atskirai ir praneš apie dalyvio patvirtinimą.

Oficiali renginio pradžia su TOP-16 dalyviais 22:00 val. Durys atidaromos nuo 21:00 val.mcbattle.lt-poster-2014-1200pix

Parašykite savo nuomonę

Facebook Messenger