Lemurai.lt M.A.M.A. 2014 triumfavo Marijonas Mikutavičius
Wednesday 20th June 2018,
Lemurai.lt

Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. triumfavo Marijonas Mikutavičius

Ramūnas Baranauskas 2015-01-31 Pramogos, Renginiai

Kauno “Žalgirio“ arenoje penktadienio vakarą vyko iškilmingi Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2014. Raudonu kilimu žengė stilingai pasipuošę muzikantai ir atlikėjai, prodiuseriai, dizaineriai, televizijos ir radijo laidų vedėjai, aktoriai ir kviestiniai svečiai. Renginio vedėjas Andrius Rožickas  ir gerai nusiteikę ceremonijos dalyviai susirinko dėl vieno – išsiaiškinti, kas labiausiai nusipelnė 15-os garbingų statulėlių ir, kaip daugelis teigė, pabūti tarp būrio savo profesijos bičiulių.

Nuotraukų autorius: Čile Paulis / www.paulito.lt

Juos visus vertino iš anksto sudaryta 80 žmonių komisija, kurią sudarė apdovanojimų rengėjai, muzikos kritikai, radijo stočių programų vadovai, muzikos žurnalistai. Dar pora apdovanojimų skyrė AGATA ir LATGA-A. Šįkart daugiausiai kartų buvo nominuotas Marijonas Mikutavičius.

M.A.M.A. apdovanojimai šiais metais surinko apie 10 000 žmonių. Renginį taip pat tiesiogiai transliavo TV3 televizija. Renginyje koncertavo “Leon Somov ir Jazzu”, “Biplan”, Alina Orlova, “G&G Sindikatas” su Vidu Bareikiu, “Nervas” ir daugelis kitų.

Daugiausiai nominacijų laimėjo atlikėjas Marijonas Mikutavičius, kuris praėjusių metų pabaigoje pristatė savo naują albumą „Lengvas būdas mesti klausytis“. Marijonas susižėrė statulėles už šias nominacijas: Geriausias metų popmuzikos atlikėjas, Geriausias metų atlikėjas vyras, Geriausias metų albumas. „Dar kai tik pradėjome įrašinėti albumą, jau tuomet žinojome, kad jis bus geriausias“, – sakė M. Mikutavičiaus muzikantų grupės narys. Dėl peršalimo ligos į apdovanojimų ceremoniją atlikėjas neatvyko, už jį prizus atsiėmė drauge koncertuojanti muzikantų grupė.

Lietuvos pasididžiavimas “Ten Walls”, kurio hitu ir buvo atidaryta renginio ceremonija, susišlavė du garbingus adovanojimus: Metų elektroninės muzikos atlikėjas ir Geriausias vaizdo klipas „Walking With Elephants“. Atsiimti apdovanojimo du kartus į sceną lipo Marijaus Adomaičio žmona Diana. „Noriu palinkėti, kad Marijus nesustotų savo muzikiniame kelyje. Kad laužytų sienas. Tikiu, kad visa tai tik pradžia“,  – sakė ji.

SEL triumfavo dviejose kategorijose: Metų koncertinė grupė ir dažniausiai radijo stotyse grojama AGATA daina. Šiuo metu Tailande atostogaujantis Egidijus Dragūnas padėkojo savo komandai bei koncertų lankytojams.

2014 metų grupė pripažinta nuostabieji „Leon Somov & Jazzu“. Metų hiphopo grupe tapo save intelektualaus hip-hopo atstovais vadinantys „Jama & W“. Metų roko grupės apdovanojimą laimėjo grupė „Colors Of Bubbles“. Metų alternatyvios muzikos kūrėju pripažintas Vidas Bareikis. Metų atlikėją moteris tapo Džordana Butkutė, kuri prasitarė, kad tai jos pirmas apdovanojimas. Vėliau dar viena speciali M.A.M.A nominacija už viso gyvenimo nuopelnus irgi atiteko Džordanai.

Nuotraukų autorius: Čile Paulis / www.paulito.lt

M.A.M.A.2014  NOMINACIJOS IR NUGALĖTOJAI:

Metų proveržis: „Makchu Pikchu“

Metų roko grupė: „Colours of Bubbles“

Metų hiphopo grupė: „Jamma & W“

Metų alternatyva: Vidas Bareikis

Metų koncertinė grupė: „Sel“

Metų elektroninės muzikos grupė: „Ten Walls“

Metų albumas: Marijonas Mikutavičius – „Lengvas būdas mesti klausytis“

Metų vaizdo klipas: „Ten Walls“ – „Waking With Elephants“

Metų atlikėjas: Marijonas Mikutavičius

Metų atlikėja: Džordana Butkutė

Metų popmuzikos atlikėjas: Marijonas Mikutavičius

Metų grupė: „Leon Somov & Jazzu“

Parašykite savo nuomonę

Facebook Messenger