Lemurai.lt Dubajaus rajone "Marina" iškilo spyralės formos dangoraižis "Infinity Tower" - Lemurai.lt
Sunday 21st October 2018,
Lemurai.lt

Dubajaus rajone “Marina” iškilo spyralės formos dangoraižis “Infinity Tower”

Lemurai.lt 2013-05-26 Įvairenybės, Pasaulis

Saudo Arabijos kompanija „Cayan“ prestižiniame Dubajaus „Marina“ rajone iškilmingai atidarė 73 aukštų, 310 metrų aukščio dangoraižį „Infinity Tower“. Dangoraižio projektą įkvėpė žmogaus DNR struktūra.

Kiekvienas 272 milijonus JAV dolerių (708 milijonus litų) kainavusio pastato aukštas pasuktas 1,2 laipsnio, taip išgaunama 90 laipsnių spiralė.

Ahmed M. Al Hatti“Dangoraižis “Infinity Tower” atitinka visus aukščiausius tarptautinius bokštų statymo standartus ir jau laimėjo kelis tarptautinius architektūros apdovanojimus. Bokštą projektavo architektai Skidmore Owings ir Merrill, kurie yra autoriai tokių stambių dangoraižių kaip “Burj Khalifa” Dubajuje, “Trump Tower” Čikagoje ir “Jin Mao” Šanchajuje. Šis statinys turi 75 aukštus ir rekordinį 310 metrų aukštį.” – pasakojo “Cayan Group” prezidentas ir valdybos pirmininkas Ahmed M. Al Hatti.

Projektas pasižymi savo didinga architektūra, suteikiant gyventojams nuostabių panoraminių vaizdų į “Palm Dubai” jūrą. Pastatas atrodo lyg spyralė, kurios kreivė sukasi 90 lapsnių kampu.

Parašykite savo nuomonę

Facebook Messenger