Lemurai.lt Despotin Beat Club festivalyje Galapagai užsuks savo elektroninį „Late Night Show“ - Lemurai.lt
Monday 25th March 2019,
Lemurai.lt

Despotin Beat Club festivalyje Galapagai užsuks savo elektroninį „Late Night Show“

Lemurai.lt 2016-06-15 Festivaliai

Despotin Beat Club yra vienas unikaliausių šokių muzikos kolektyvų Lietuvoje, kurie ne tik tyrinėja pačią naujausią šokių muziką, bet ir pranašauja jos ateitį. Šiemet festivalyje Galapagai 2016 jie sukurs klubą klube, kuriame didžėjai nesustos groti nė akimirkai.

Despotin Beat Club – tai juodosios muzikos technologijos baltų žemės vaikams, savaitinė miesto muzikos publicistika suaugusiems, transliuojama „LRT Opus“ radijo bangomis.

„Muzikinis neapsiribojimas ne tik leidžia inovuoti ir atrasti, bet ir pažada visada naujai skambančią programą. Mes neabejingai prisipažįstame meilėje ateities miesto muzikai, kurios stilių dažnai nusakyti neįmanoma: Beats, Future Funk, Neo Jazz Fusion, Psychedelic R‘n‘B, Abstract Hip Hop, Space Disco, Dubstep, Grime, Sexy Rep ir Ugly Sing“, – vardina DBC nariai.

Liepos 29-30 dienomis Zaraso ežero saloje su puikia infrastruktūra ir visu dangumi žvaigždžių jie turės atskirą sceną – elektronikos palapinę ir joje rengs savąjį „Late Night Show“.

„Tai yra afigiena radijo laida, kurią veda perspektyvūs elektroninės muzikos prodiuseriai. Po savo vėliava jie organizuoja ir gerus elektroninės muzikos renginius, kviečia vardą turinčius, įdomius atlikėjus iš užsienio. Vieną tokių atsiveža ir į mūsų festivalį: „despotin’ų“ palapinėje svečiuosis Ida Dillan“, – pasakoja „Galapagų“ organizatoriai.

Ida Dillan – Norvegijos alternatyviosios šokių muzikos scenos atstovė ir viena geriausių draugių, kurios muzika skamba ne tik autorinėje „Despotin Beat Club“ radijo laidoje Lietuvoje, bet ir žinomose britų radijo stotyse „NTS Radio“ ar „Rinse FM“.

Jai kompaniją palaikys Despotin Beat Club didžėjai: Vaiper Despotin, Elboe, Bedim, dodo mundo ir Remedy.

Festivalyje „Galapagai“ šiemet taip pat pasirodys vokiečiai „Milky Chance“, britai „Gorgon City Live“, Shakka, Švedijos žemaitė Silvana Imam, lietuviai: BA., „Leon Somov & Jazzu“, „Beissoul & Einius“ ir daugelis kitų. Bilietus platina „Tiketa“.

Parašykite savo nuomonę

Facebook Messenger